DOBRA ATMOSFERA – WARTOŚĆ MIMELLO

Postanowiliśmy dzielić się z Wami swoimi głównymi wartościami jakimi kierujemy się w Mimello !

Działamy dla Was ponad 10 lat, więc wypracowaliśmy to co dla nas liczy się najbardziej i na co zwracamy szczególną uwagę.

Podstawą w MIMELLO jest DOBRA ATMOSFERA!
I to co ważne, tyczy się to Dobrej Atmosfery:
– w kontakcie z klientem
– w działaniu podczas eventu
– oraz w samej garderobie, gdzie są wyłącznie Artyści !

Wiemy, że jeśli już na samym początku nie zaiskrzy pozytywnie, to później może być tylko trudniej – myślimy tu i o relacji z klientem, i relacji z publicznością jak, i o relacji z samym artystą!

W Mimello od początku istnienia kierowaliśmy się dozą ” nic na siłę ” – mając na uwadze, że:
– nikt na siłę nie będzie przekonywał do naszych usług
– nikt na siłę nie będzie za wszelką cenę kogoś rozśmieszał
– jak również nikt na siłę nikogo nie będzie zmuszał do występowania tam, gdzie nie ma ochoty

Jeżdżąc po Polsce jak i po Europie widzimy często jak podczas występu na scenie, główną (to jeszcze nie problem, problemem jest jak jest jedyną ! ) motywacją dla “Artysty” jest aspekt finansowy

Nie ma często w tym występie czy animacji szczerego uśmiechu, samej radości z pracy czy chęci wchodzenia w głębsze interakcje z publicznością. To po prostu czuć !

Zdarza się też, że:
– Klient czasem wymaga zrobić coś co nie jest w zgodzie z Artystą, wychodząc z założenia: ” jak płacę to wymagam”.
– A jeszcze jakby tego mało było to taki wkurzony, rozgoryczony artysta ( plus jego prywatne problemy) wraca do garderoby i jak wirus zaraża resztę ekipy grobowym humorem !

Dlatego nie wyobrażamy sobie jak można doprowadzić do takiej sytuacji… W Mimello bardzo nam zależy na Dobrej Atmosferze, bo wiemy, że przekłada się to na wiele rzeczy, które tylko dają dobre plony w postaci cudownych uśmiechów, radości, wdzięczności i oczywiście docenienie finansowego !

Czy odmówiliśmy kiedyś klientowi wykonania usługi?

Oczywiście, że tak ! Nie raz…. I nie był to tylko i wyłącznie aspekt finansowy. Było wiele sytuacji, podczas, których nie została zachowana dobra atmosfera między nami, więc musieliśmy zakończyć współpracę.

Czy zakończyliśmy kiedyś współpracę z “Artystą”, który chociażby przez swoje podejście do pracy psuł atmosfera w garderobie ?

Oczywiście, że tak !I nie jest to łatwy kejs, kiedy ktoś jest przekonany do swoich racji, a widzisz jak bardzo psuje relacje między artystami i wprowadza złą atmosfera pracy – a jednak trzeba iść za swoimi wartościami. To są zawsze trudne rozmowy, decyzje, ale są tym samym nieodłączną częścią każdej pracy !

A Ty zwracasz uwagę jaka jest atmosfera w Twojej garderobie ?

Czy może poruszasz trudne tematy w garderobie np. :
” na kogo głosowałeś w tym roku? ” lub głosisz mocne poglądy typu ” każdy kto chodzi do kościoła to na naiwny hipokryta” …

U nas w Mimello, aby uniknąć psucia atmosfery w garderobie jest cała rzesza uwag wysłanych mailem do każdego artysty przed występem, a jeden z nich brzmi m.in.:

“Proszę o odnoszenie się z szacunkiem do reszty ekipy. Jeśli kogoś nie polubicie bo ma inne poglądy polityczne, religijne, czy koncepcję życia to zachowajcie to dla siebie, nie musicie się lubić, ale ważne aby się szanować i tworzyć zespół. W Mimello traktujemy się jak rodzina i liczę, że Tobie ten styl przypadnie do gustu. Jeśli będziesz osobą, która będzie psuła atmosferę w grupie tym samym utrudniając pracę mamy prawo w każdej chwili przerwać naszą umowę i odesłać Cię do domu. ”

Brzmi groźnie 😉 , ale na szczęście większość uważa to za logiczne, więc praca w Dobrej Atmosferze jest nie odłączą naszą częścią ! Każdy kto pracuje, bądź pracował w Mimello to wie 🙂

Jeśli podoba Ci się naszej podejście to pracy i chciałbyś wynająć usługi naszych artystów na swój event:
Napisz do nas: Kontakt
Wprowadzimy Was dobrą Atmosferę !

Na zdjęciu:
Gimnastyczka
Siłacz i Krasnoludek
Cyrkowiec
Magik

Wspominamy event dla: Królewska Republika Roleski podczas Czad Festiwal <3

Fot. Jak zawsze Rafał Nowak

Contact